||NEWS||
  • JMo - Broadway Opening Of "The Miracle Worker" - After Party (více)
  • Nova změnila vysílací plán - House každou středu ve 21:10 (více)
  • nový photoshoot Jennifer Morrison - Pavel Havlíček (více)
  • JMo - Photo call for "The Miracle Worker" on Broadway (více)

||HOUSECAMERONPAIR||


||SLOVO AUTORA||
neděste se, probíháAFFILIATES

12. března 2009 v 21:03 | Jenny
ZJEDNODUŠENÝ SEZNAM VŠECH MÝCH AFFS
http://reesewitherspoon.blog.cz/
http://ideas-of-darkness.blog.cz/
http://mykinky.blog.cz/
http://aniston-jennifer.blog.cz/
http://coolserialy.blog.cz/
http://zzoufalemmanzelky.blog.cz/
http://my-misery.blog.cz/
http://bones-sberatele.blog.cz/
http://piratesnet.blog.cz/
http://happyholiday.blog.cz/
http://jordana-brewster.blog.cz/
http://fan-avril-lavigne.blog.cz/
http://svetpratel.blog.cz/
http://lucie-e.blog.cz/
http://jennifermorrison.blog.cz/
http://life-someone.blog.cz/
http://matulinka2412.blog.cz/
http://house--md.blog.cz/
http://smokeycz.blog.cz/
http://www.seyfried.pise.cz/
http://jennifer----morrison.blog.cz/
http://jennmorrison.blog.cz/
http://lilianaa.blog.cz/
http://britishstars.blog.cz/
http://asterflame.blog.cz/
http://hameronforever.blog.cz/

V ELITĚ (12 NEJLEPŠÍCH BLOGŮ)
http://reesewitherspoon.blog.cz/
http://ideas-of-darkness.blog.cz/
http://aniston-jennifer.blog.cz/
http://zzoufalemmanzelky.blog.cz/
http://my-misery.blog.cz/
http://bones-sberatele.blog.cz/
http://piratesnet.blog.cz/
http://matulinka2412.blog.cz/
http://jennmorrison.blog.cz/
http://britishstars.blog.cz/
http://asterflame.blog.cz/
http://hameronforever.blog.cz/

OUT AND ABOUT
- spřátelené blogy obcházím zhruba jednou do týdne, elitu i několiktrá denně. rozhodně po vás nechci nějaké pravidelné návštěvy z povinnosti - choďte sem jak je vám libo.
- spřátelené blogy většinou nijak nedělím, ale mám vybranou skupinku mých nejoblíbenějších lidí, kteří mají na své blogy stálý odkaz v menu. rozhodně není nutné si mě dávat do elity hned po tom, co tak učiním já či naopak, jedná se pouze o můj soukromý výběr, který čas od času měním.
- nemám žádná pravidla týkající se toho, co sem můžete psát a co ne, pište si co chcete (ale pokud se do mě hodláte neustále navážet, vytáhněte starou učebnici fyziky a vzpomeňte si na zákon akce a reakce).
- na všechny spřátelené blogy mám odkaz zde. to samé chci i po vás, odkaz kdekoli na blogu do doby, než se (třeba) rozhodnete "přátelství" se mnou ukončit. v tom případě by bylo milé mi o tom alespoň říct.
- spřáteluji se se všemi blogy bez jakéhokoli výběrového řízení. pokud se chcete spřátelit napište, budu ráda:)

PONĚKUD OBSÁHLEJŠÍ POPIS

má nejlepší blog o Jennifer Aniston, který jsem kdy viděla. vážně. moc pěkně psané články, moc pěkná grafika, moc pěkné všechno. ještě jednou vážně.

blog o všemožných seriálech jako jsou Útěk z vězení, 4400, Muži na stromech, Přátelé, Mrtví jako já, Invaze, Ošklivka Katka, Reaper, Sex ve městě, Chůva k pohledání, Lovci duchů, Ztraceni, Dexter, Zoufalé manželky, Teorie velkého třesku, Svatyně, Dr. House mnoho dalších.

asi úplně první člověk, který sem zavítal a ukazoval se v nějakých pravidelných intervalech (a dost možná proto se stal - snad i nechtěně - mým velmi oblíbeným tvorem). na blogu Susan najdete informace momentálně o třech seriálech (Zoufalé Manželky, Přátelé, Dr. House) - základními věcmi počínaje, zajímavostmi a fotkami herců konče.

blog více méně osobní, jinak zde najdete z každého seriálu něco (ani já nesleduju tolim seriálů). tenhle web mám vážně hodně ráda a ráda ho navštěvuji;)

má snad ten nejobsáhlepší a nejpoutavější blog o Bones, který jsem kdy viděla. coby fanynka tohoto seriálu jsem tam v dobách minulých sptrávila moře času a jsem si jistá, že hodně článků ještě nemám projitých a přečtených. stále mě překvapuje, že si s blogem někdo může takhle vyhrát:)

adminuje jednomu z mých nejoblíbenějších blogů a ji samotnou mám velice ráda. jedná se o fanynku Bones, Pirátů, Keiry Knightley, Jendy, Angela, House a Lifehouse (a dost možná i něčeho víc), která píše velmi zajímavé články. všeobecně je její blog vážně hodně dobrý a její "notebook" si vždycky ráda přečtu.

blog takříkajíc o všem, více méně spíš o HSM, "Disneyovských hvězdičkách" apod. krom jiného zde najdete i bleskovky, tipovačky a jiné souteže tohoto typu.

má fan stránku o Jordaně Brewster se vším, co k takové fan stránce patří. z čehož vyplývá, že pokud sem zabloudíte (což se rozhodně doporučuje), určitě se nebudete nudit. pokud vím, tak stránka zatím není aktivní příliš dlouho (možná se ale mýlím a jsem ochotna si to připustit), nicméně se za dobu své funkčnosti vyšplhala ke špičce Eiffelovky (nechť mi onen architekt promine jak gramatické nesrovnalosti, tak to přirovnání).

má jediný blog věnovaný zpěvačce Avril Lavigne, na který jsem při svých toulách letem světem internetem, narazila. web vám nabízí mimojiné rozsáhlou galerii, spoustu videí a fanouškovských děl, mp3 na stažení a samozřejmě taky žhavé novinky ze světa Avril.

vlastní můj další spřátelený blog, který se zabývá seriálem Friends alias Přáteli. podle mého názoru se o blog stará skvěle, má ho přehledně vedený a najdete tu spoustu zajímavých informací. jak nejspíš víte, blogů o tomto seriálu je opravdu nespočet a tudíž musí být hrůza obstarat si v blogařství s touto tématikou nějaké své ustálené místo (pokud možno na nějaké té vyšší příčce), ale Domi si v tomto oboru vede opravdu skvěle a její blog je jeden z nejlepších webů stejného druhu, který znám.

Terííík, původně Rachel, šéfuje (asi jednomu z mnoha) blogu o americkém sitcomu Přátelé, který si určitě získal a nebo teprve získá srdce každého z nás. myslím, že na světě není nikdo, kdo by ho neznal, a pokud se přeci jenom někdo takový najde, díky této stránce si hoo určitě zailuje:)

vede blog o české zpěvčce a herečce, kterou jistě všichni znáte, Lucce Vondráčkové. stránek o ní je hodně málo (jestli vůbec víc než jedna) a tak vám ji (nejen z toho důvodu) pokud se o Lucku aspoň trochu zajímáte určitě doporučuju.

vlastní skvělou (pokus o lichotku) stránku zabývající se herečkou a mou největší láskou Jennifer Morrison. mám její web moc ráda a jestli jste aspoň z poloviny takoví JM - fanaticy jako já, budete se u ní cítit jako v ráji:) no není to potěšující vidět, že se o Jennifer zajímavá víc lidí?

při svém obvyklém (a v dnešní době již rituálním) brouzdáním internetem, jsem čirou, ale opravdu čirou náhodou, narazila na tuto stránku. v podstatě se jedná o mix všemožných i nemožných seriálů, na nihž jsem byla ve svém krátkém životě závislá (a že jich bylo hodně). pokud jste stejně závislí magoři jako já, vítám vás v ráji. bohužel jsem ani při své kiber-rychlosti ještě nestihla prošmejdit tuto stránku až do všech zaprášených koutů, ale na druhou stranu je to možná dobře, na seriály já si udělám čas vždycky:)

abych se vám přiznala - když jsem poprvé coby internetem nepolíbený Hameron zasedla k počítači a do googlu si hodila svůj nej pár, byl to tenhle blog, co mě jako první zaujalo. ano, tady jsem poprvé zjistila, že nejsem sama bláznivá, že je nás uctívajících H/C pairing víc, a že dokonce ti více zdatní z nás dělají i grafiku. samozřejmě, že od té doby se toho nejspíš hodně změnilo, ale Matulinku mám pořád stejně (a moc) ráda, a její blog taky. a troufám si hádat, že mě to nikdy neomrzí.

moje nová internetová známá, nevím co dodat. moc blízce ji neznám, nicméně bych tak od pohledu řekla, že má ráda House a zamilovala si 13. líbí se mi na ní, že má snahu být aktivní a mám z ní pocit, že ji to baví. přijde mi energická a plná života. ale to jsou v podstatě všichni, jenom já jsem poloviční mrtvola:)

z mé strany hlouběji nepoznaná a přísně utajená osoba, o jejímž charakteru se můžu jenom přít. co o ní můžu prozradit je, že máme naprosto rozdílný vkus. víc bohužel zatím netuším, ale třeba se časem poznáme víc.

vlastní stránku zabývající se herečkou Courtney Cox a její blog mám moc ráda, a to i přesto, že Courtney nikdy nepatřila mezi osoby na nihž jsem byla "závislá".

tak tohle je moje zlato, mám ji ráda a moc ráda si s ní povídám, baví mě její přístup k životu (v rozumných mezích), její chování a "životní směr". připadá mi, že nic neskrývá a vždycky je svá, což jí mimochodem jde moc dobře. zajímavé je, že má asi dvacet tisíc blogů, které většinou po uveřejnění třetího článku smaže, a nebrání se dělání dalších a dalších stránek. tipla bych si, že vlastní tak polovinu blogů světa.

s Allison mě spojuje závislost (případně láska) k Jenn. vypadá to, že je Chameron (ne, ona je Chameron) a přiznávám, že to oceňuju. nemyslím tím její "orientaci", ale to, že kolem dokáže vystát i lidi s jiným názorem, a to se mi na ní moc líbí.

vlatní jeden z mých celkově nejoblíbenějších blogů a ona je jeden z mých celkově nejoblíbenějších netových známých. líbí se mi na ní jak "komunikuje", její blog, její vkus, její zdatnost v oboru vytváření grafiky a podobných vymožeností, a z nějakého záhadného důvodu ji mám prostě ráda.

byla úplně první existencí, kterou jsem poznala tak trochu víc do hloubky. na ni a její blog jsem narazila jaksi taksi náhodou, když jsem se (ve většině případů marně) pokoušela vyhledávat Camteen. Asterflame mi tehdy naprosto vyrazila dech svým psaním, svou láskou ke Cameron (a nejen k ní), a hlavně svou bezmeznou zvrhlostí. ano, nehodlám to skrývat, tak to prostě je. tento zvrhlík patří k mým nejoblíbenějším lidem a jsem si jistá, že to tak i zůstane.

ach Jane, Jane. tak tohle je (podle mého názoru) naprostý Hameronský fanatik (což je mimochodem dobře). neznám se sní ani osobně, ani přes icq, skype, fórum či chat, pouze a jenom vlastní jeden z mála H/C blogů, kterými svět oplývá. bohužel toho o ní nic víc nevím, je pro mě něco jako utajený živočišný druh (bez urážky), který (díky bohu) ze srdce nenávidí Cuddy.

někdo o němž vím, že na mě vždy bude čekat s teplou večeří a polibkem, a to i přesto, že není mikrovlnka. mám ji moc ráda, sice nevlastní blog, ale aspoň přidávám odkaz na její Youtube.


JESTLI
- jsme "spřátelené blogy" a já se o vás nikde nezmínila ani nezveřejnila na váš web odkaz, případně zde není uveden stálý link, prosím, připomeňte se mi.
- se se mnou chcete spřátelit, ale chcete se vyhnout kritice, kterou prošly výše zmíněné stránky (můj názor, popis stránky, či jejího admina), upozorněte mě na to. rozhodně nemám v plánu dělat a nebo psát něco, co by vám bylo proti srsti.
- se vám tady nelíbí a nebo vám na mě cokoli vadí (což je u lidí mimochodem dost běžný jev), prosím, nechtějte se se mnou spřátelovat. affs jsou blogy, které mám ráda a ráda je navštěvuji a nechci z toho dělat nějakou povinnost typu "obíhám sbéčka" a nebo "pokud tady nebudete minimálně dvakrát do týdne vymažu si vás".
- se se mnou chcete spřátelit a já vás od toho zatím ještě neodradila, jsem určitě pro:)
 


Komentáře

1 susan | Web | 13. března 2009 v 7:33 | Reagovat

mas super sb:)

2 Jenny | 13. března 2009 v 12:09 | Reagovat

to teda mám :))))

3 pusy.na | Web | 16. března 2009 v 18:26 | Reagovat

oh jsem hluboce poctěna:) jak říká greg, důvody nejsou podstatné, důležitý je výsledek xD jo a face si udělej, když nic jinýho tak já budu mít víc přátel xD to jsem sobecká, že? no co už se mnou. ale má to i jiné výhody, můžeš se třeba přidat do skupiny fanoušků house ( a čehokoliv jiného) a tak :)

4 Nikolka | E-mail | Web | 17. března 2009 v 21:00 | Reagovat

Polovina blogů světa je moc málo, budu se muset polepšit, co!! Moc moc děkuju, si první, kdo o mně říká, že se mu líbí můj přístup k životu a, no, vždyť to víš. S tebou se mi taky MOC FAJN POVÍDÁ, a mám tě taky moc ráda. Chování, za to se nestidím, sem upřímná, a říká se to o mně. Životní cíl, vážně, si první, kdo mě vychválil v těchto věcech, a sem za to moc moc vděčná.

5 Nikolka | E-mail | Web | 17. března 2009 v 21:01 | Reagovat

PS.: S tim třetim článkem ses trefila přesně, asi už mě máš dost dost prokouknutou!!

6 Jenny | 29. března 2009 v 20:37 | Reagovat

Nikolka: to víš, to dělá ta křišťálová koule, všechno na tebe práskne ;)

Pusy: nepovídej! dobrý, jdu se zaregistrovat :)

7 Nikolka | Web | 13. dubna 2009 v 14:00 | Reagovat

Jenny: Všechno??!!!!!!!!!!!! :-O :-O
Tak to musíš být o mě hodně zklamaná, co kdybys místo toho článku o mě napsala radši prostě a jednoduše "JSEM Z TOHO STVOŘENÍ NA NERVY", ušetříš víc času a ani se kvůli tomu nebudeme hádat, pravda je tak prostá, co.

8 Jenny | 13. dubna 2009 v 20:32 | Reagovat

Niky: mám to opravit? že seš to ty...

9 Nikolka | Web | 14. dubna 2009 v 11:30 | Reagovat

Taky tě miluju,..........rrrrrrrrrrrrr, šmejde. Je vidět, co si o mě doopravdy myslíš.

10 Jenny | 17. dubna 2009 v 22:34 | Reagovat

Nikolka: je. vždyť jsem to tam taky napsala, nemýlím-li se.

11 Nikolka | Web | 18. dubna 2009 v 0:23 | Reagovat

Tak v tom případě mnohokrát děkuju. Taky tě mám moc ráda. A bojim bojim velkejch prázek.

12 Nikolka | Web | 18. dubna 2009 v 0:24 | Reagovat

To už mě pak budeš nanávidět..jako ostatní SBčka..chjjo chjjo

13 Jenny | 23. dubna 2009 v 16:36 | Reagovat

[12]: miluju vás všechny. skoro. ale radši nebudu moc konkrétní. ale neboj se, ty patříš mezi mé oblíbence:)

14 Nikolka | Web | 25. dubna 2009 v 15:26 | Reagovat

ježiši, čemu vděčim za tu čest..:D:D

15 Asterflame | Web | 25. dubna 2009 v 20:55 | Reagovat

Ach Jenny, ty o mě píšeš (a vůbec o všech!) tak hezký věci. Kdybys náhodou slyšela zdánlivé fňukání, tak to já nebrečím. Mi jenom spadlo něco do oka.

16 ♥ Matulinka - Sbéčko ♥ | Web | 24. května 2009 v 18:20 | Reagovat

Děkuju za odkazy na tyhle skvělý stránečky, asi sama dobře víš, jak těžko se nějaký pořádný blogísky o Hameron nebo Jenny hledaj...

17 Jenny | 25. května 2009 v 12:22 | Reagovat

vím, je to bída a děs. pár stránek by se možná našlo, ale většina z nich to zabalí po jednom dni existence, takže je jich stále míň a míň.

18 Valleria | Web | 14. června 2009 v 16:08 | Reagovat

ahoj, House/Cameron je jeden z mých nejoblíbenějších párů a tvůj blog se mi moc líbí, zajímalo by mě jestli nechceš sprátelit?

19 kaja | Web | 23. srpna 2009 v 17:55 | Reagovat

ahoj, máš skvelý blog. nechcela by si sa spriateliť? :-) dala by si mi potom, prosím, vedieť ako si sa rozhodla? ;-)

20 susan | Web | 3. září 2009 v 18:20 | Reagovat

hmmm tak mi po roce co navštěvuji tvůj blog došlo že nejsem tvoje sb:)
tak kdyby si chtěla byla bych moc ráda kdyby si spřátelila

21 Napik | Web | 20. září 2009 v 18:40 | Reagovat

Ahoj, všimnul jsem si tvých komentářů a mrknul na tvůj blog, moc se mi líbí, co takhle, kdybychom se spřátelili (myslím blogy)... :) Kdyžtak odepiš na můj blog, díky

22 >Sue< | Web | 13. listopadu 2009 v 15:15 | Reagovat

ahoji :) moc se mi líbí tvůj blog (nejsem tu prvně) a taky jsem uvažovala o založení blogu o Jennifer Morrison, ale když vidím ten tvůj, nemělo by to cenu :) takže se musím zeptat: chtěla bys spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.